Отборът на Интер постигна очаквана победа над последния в Серия

...

Интер не се затрудни срещу последния Салернитана

Отборът на Интер реализира предстояща победа над последния в Серия А отбор на Салернитана. Лидерът в италианския шампионат не се затрудни по никакъв метод и записа следващи три точки в актива си, надделявайки вкъщи с 4:0.

Тимът на Симоне ИНдзаги реши всичко в мача единствено в границите на две минути. Маркус Тюрам откри в 17-ата, а две по-късно Лаутаро Мартинес повиши на 2:0 и пречупи упоритостите на гостите.

Малко преди почивката Интер вкара трети гол, с който дефинитивно предреши крайния победител. В негов създател се трансформира Дензел Дъмфрис. Крайния резултат оформи резервата Марко Арнаутович в продължението на мача.

Във краткотрайното класиране Интер е безапелационен водач. „ Нерадзурите ” имат преднина от цели 10 точки пред втория Ювентус. Салернитана пък остава твърдо на последното място, а възможностите им за оцеляване избледняват с всеки идващ мач.