Отборът на Интер надви Верона като гост с 2:1 в

...

Интер не позволи на Наполи да се откъсне на върха

Отборът на Интер надделя Верона като посетител с 2:1 в финален мач от 11-ия кръг на Серия А и се върна на второ място в класирането на шампионата.

В миналите три дни водачът Наполи, както и Ювентус и Лацио реализираха победи и напрежението бе върху Интер да стигне до триумф във Верона, с цел да не изостава от водачите. Борха Валеро даде преднина на „ нерадзурите “ в 36-та минута, само че в 59-та минута Джампаоло Пацини изравни от дузпа. Осем минути по-късно крилото Иван Перишич вкара втори гол за Интер, който се оказа надвит. По този метод възпитаниците на Лучано Спалети се върнаха на второ място в класирането, на две точки от водача Наполи. Верона остава на предпоследната позиция с актив от единствено 6 точки. /БГНЕС
Източник: bgnes.com