Отборът на Интер Маями претърпя унизителна загуба от Ал Насър

...

Ал Насър разби Интер Маями, дуелът между Роналдо и Меси не се състоя

Отборът на Интер Маями претърпя унизителна загуба от Ал Насър с 0:6 в другарска среща, играна в Рияд. Очакваше се срещата да бъде финален двубой сред легендите на актуалния футбол Кристиано Роналдо и Лионел Меси, само че португалецът пропусна срещата поради травма, а аржентинецът се появи в игра едвам в 83-та минута, когато отборът му към този момент бе инкасирал шест гола.

Саудитците преобладаваха през цялото време и дръпнаха с три гола още до 12-та минута посредством Отавио, Андерсон Талиска и Аймерик Лапорт, като попадението на Лапорт бе с удар зад централната линия. След почивката Талиска се разписа още два пъти, с цел да оформи своя хеттрик, а Мохамед Маран също записа името си измежду голмайсторите.

Любопитно бе, че дуелът бе управителен от швейцарската съдийка Естер Щаубли.

По този метод Интер Маями продължи със слабите си резултати в предсезонната подготовка и към този момент има три загуби и едно тъждество. /БГНЕС

Източник: bgnes.bg