Отборът на Хебър разби с 5:2 Септември в мач от

...

Септември отнесе пет гола и в Пазарджик

Отборът на Хебър разруши с 5:2 Септември в мач от петия кръг на Втора лига. Гостите от София, които през предишния сезон бяха измежду главните любимци за елита, позволиха за втори челен мач загуба с този резултат, откакто преди няколко дни записаха същото проваляне и от Локомотив (София).

Отличен мач за отбора от Пазарджик направи брата на национала Божидар Краев - Андриан, който се регистрира с гол и две асистенции. Батко му пък бе на стадиона, с цел да го следи на стадиона. Другите попадения за Хебър бяха дело на Жак Пехливанов, Живко Хаджиев, Александър Димитров и Октай Хамдиев. За Септември пък вкараха Владимир Николов и Димитър Костадинов.

Така в класирането Хебър към този момент заема пета позиция с осем точки. Играчите на Николай Митов са и мач по-малко от част от отборите в горната част на таблицата. Септември от своя страна е на 13-о място с четири.

Хебър (Пазарджик) 5:2 Септември (София)
0:1 Владимир Николов (20)
1:1 Андриан Краев (40)
1:2 Димитър Костадинов (46)
2:2 Жак Пехливанов (51)
3:2 Живко Хаджиев (68)
4:2 Александър Димитров (85)
5:2 Октай Хамдиев (88)