Отборът на Хебър (Пазарджик) записа първи успех за сезон 2020/2021

...

Хеттрик на резерва донесе първа победа на Хебър

Отборът на Хебър (Пазарджик) записа първи триумф за сезон 2020/2021 година във Втора лига. Тимът на Николай Митов разруши с 3:0 Струмска популярност (Радомир) на стадион " Георги Бенковски " в мач от 3-ия кръг.
Герой за " зелените " стана резервата Александър Димитров, който вкара хеттрик в границите на 12 минути. Той влезе след почивката, а в 69-ата минута даде задатък на пазарджаклии с първото си попадение за клуба. Четири минути по-късно удвои, а в 81-ата минута вкара и първия си хеттрик в професионалния футбол на България.

Така играчите на Митов имат към този момент пет точки, откакто стартираха сезона с две равенства против Пирин (Благоевград) и Витоша (Бистрица). Този уикенд Хебър почива, защото трябваше да гостува на Дунав, който се отхвърли от присъединяване и се подвизава в Трета лига.
Следващата среща на хебърци още веднъж е пред своя аудитория против Септември (София) на 28 август. Струмска популярност остана с една точка.

Хебър 1918 (Пазарджик) - Струмска популярност 1927 (Радомир) 3:0
1:0 Александър Димитров (69)
2:0 Александър Димитров (73)
3:0 Александър Димитров (81)

Втора лига 3 кръг, сряда 19 август  Хебър (Пазарджик) 3:0краен резулат  Струмска слава