Отборът на Хебър Пазарджик надигра втородивизионния Марица Пловдив с 2:1

...

Хебър обърна Марица Пловдив в контролна среща

Отборът на Хебър Пазарджик надигра втородивизионния Марица Пловдив с 2:1 в контролна среща, която се игра на едно от помощните стадиони на стадион “Георги Бенковски ” в Пазарджик.

Гостите от Пловдив първи стигнаха до гол. В 20-та минута вратарят на домакините мазета при центриране, само че новото попълнение на " жълто-сините " Димо Бакалов посрещна топката и от близко означи за 0:1.

В края на първата част домакините изравниха за 1:1 посредством Николас Пенев.

След почивката гол на Станислав Маламов от състава на Марица бе анулиран поради засада, а малко по-късно Хебър стигна до второ попадение след неточност на вратаря на " жълто-сините " и гол на Ангел Бастунов за 2:1.

Това бе втора инспекция за Хебър от зимната подготовка на тима след триумфа с 4:1 над Ботев Ихтиман. Марица пък записва първо проваляне в предсезонните контроли след успеха над Саяна Хасково с 2:0 и равенството 2:2 с Ботев Пловдив.