Отборът на Фиорентина разгроми с 6:0 Чукарички в мач от

...

Фиорентина разнищи десетима от Чукарички в ЛК

Отборът на Фиорентина разгроми с 6:0 Чукарички в мач от Група F на Лига на конференциите. Така към този момент има три тима с по пет точки, като с изключение на " виолетовите " с толкоз са Ференцварош и Генк. Чукарички остава с 0 точки, а водач в групата е италианският отбор поради най-хубава голова разлика.

Още в 6-ата минута домакините поведоха. Лукас Белтран преодоля стража Неманя Белич след добър пробив.

Само четири минути по-късно още веднъж той удвои задатъка на Фиорентина, откакто трансферира вратаря на гостите.

В 22-ата минута пък " виолетовите " нацелиха гредата. Лукас Белтран бе покрай хеттрика си, само че точно напречния непряк дирек го лиши от него.

Все отново седеми минути по-късно Нанитамо Иконе се разписа с изстрел от границата на наказателното поле.

В 36-ата минута Чукарички остана с човек по-малко, откакто Лука Суботич получи пряк червен картон. Първоначално му бе показан единствено жълт, само че след интервенция на ВАР - той бе изпъден.

Рикардо Сотил също се разписа в 66-ата минута и то от директен свободен удар. Той пък асистира за Лукас Мартинес седем минути по-късно.

Крайният резултат бе завършен от Максим Лопес, който означи страховит гол с шут в горния ъгъл от ръба на пеналтерията.