Отборът на Динамо (Киев) пропусна добра възможност да победи домакина

...

АЕК едва не капитулира пред собствена публика, солиден Динамо

Отборът на Динамо (Киев) пропусна добра опция да победи домакина си АЕК (Атина) в първи 1/16-финален конфликт сред двата отбора в Лига Европа.

Украинският състав водеше с 1:0 през огромна част от мача, откакто прецизен за отбора беше Виктор Циганков.

Той се разписа след едвам 19 минути игра, давайки ранна преднина на отбора си. Асистенцията при попадението му бе за парагвайския национал Дерлис Гонсалес.

Снимка 340572
Източник:

Последният бе измежду най-дейните на терена, сходно на контролата против българския ЦСКА, играна по време на зимната пауза в Първа лига.

ЦСКА не победи Динамо (Киев) и от третия опит, солидно показване на
ЦСКА не победи Динамо (Киев) и от третия опит, солидно показване на " армейците "

Нулево реми в Марбея, новите и юношите се появиха на терена

Двубоят мина при поделено предимство, като гостите стартираха по-силно срещата, само че през второто полувреме предоставиха самодейността на своя противник.

За благополучие на украинския отбор слабото показване на атакуващите състезатели на АЕК, съчетано с уверените дейности на бранителите на Динамо, по този начин и не водеха до нова смяна в резултата.

Тя въпреки всичко стана факт 10 минути преди последния съдийски сигнал, когато Морозюк прати топката в личната си врата за крайното 1:1.

Победата на непознат терен до известна степен щеше да наклони везните в посока Динамо преди реванша, само че до сходно стичане на събитията по този начин и не се стигна.