Отборът на Черно море записа успех с 4:1 при домакинството

...

Черно море громи в Елитната до 15 години

Отборът на Черно море записа триумф с 4:1 при семейството си Ботев Враца в мач от 16-ия кръг на Елитната група до 15 години.

“Моряците ”, водени от Иван Николов, не оставиха шансове на своя противник и справедливо стигнаха до трите точки в тази среща.  Варненци откриха резултат в 25-ата минута. Ивайло Димитров проби отдясно и пусна пас към Драгослав Петров, който осъществя за 1:0. В началото на втората част гостите от Враца върнаха един гол посредством Тонислав Цветков.  След попадението Черно море се засилва и още веднъж поведе в резултата. Този път се разписа Ивайло Димитров. Малко по-късно Васил Касабов повиши на 3:1 от дузпа, отсъдена за фаул против Никола Недков. Крайното 4:1 оформи Сергей Чижик. Съставът на Черно море: Георги Монев, Светослав Мерсинков, Андрей Христов, Кристиан Андонов, Димитър Заимов, Сергей Чижик, Драгослав Петров, Кристиян Паунов, Ивайло Димитров, Никола Недков, Даниел Костадинов (Васил Касабов, Лъчезар Статев, Кирил Андреев, Марсел Маринов, Дениз Гюрселов, Кристиян Иванов.
Източник: novinata.bg