Отборът на Черно море записа успех с 3:1 при гостуването

...

Черно море победи Славия в Елитната до 19 години

Отборът на Черно море записа триумф с 3:1 при гостуването си на Славия в мач от 23-ия кръг на Елитната група до 19 години. Страхотен мач направи бранителят на “зелено-белите ” Кристиян Арсовски, който се регистрира с гол и две асистенции.

“Моряците ”, водени от Николай Кънчев, откриха резултата в 20-ата минута. Джан Хасан (набор 2002 г.) даде задатък на варненци след асистенция на Кристиян Арсовски. Само 10 минути по-късно Радослав Златев (набор 2002 г.) повиши на 2:0 още веднъж след пас на Арсовски.

През втората част асистиралият за първите два гола Кристиян Арсовски се озова самичък против вратаря на Славия и направи резултата типичен. Две минути преди края на срещата домакините върнаха един гол.

Така “моряците ” остават на трето място в класирането с актив от 48 точки, с колкото е и втория ЦСКА, само че с по-добри индикатори. Лидер е отбора на Лудогорец с 56 точки.

В идващия кръг Черни море приема отбора на Дунав Русе. Мачът е на 29 април под Аспаруховия мост от 15,30 часа.

Съставът на Черно море:  Иван Дичевски, Радослав Златев, Джан Хасан, Драгомр Радев, Данаил Димов, Филип Иванов (65-Влад Михайлов), Росен Стефанов (70-Павел Георгиев), Йордан Радев, Георги Вълов (70-Николай Пантев), Александър Георгиев, Кристиян Арсовски.

Източник: petel.bg