Отборът на Черно море записа успех с 3:1 при гостуването

...

Черно море удари Дунав в Елитната до 19 години

Отборът на Черно море записа триумф с 3:1 при гостуването си на Дунав в Русе в мач от 15-ия кръг на Елитната група до 19 години. Варненци поведоха в резултата в средата на първата част.

Даниел Стоянов осъществя от дузпа, отсъдена за нарушаване против Паоло Пасков. Малко по-късно Радослав Златев удари греда, а в 40-ата минута още веднъж той се озова на добра позиция, само че този път не сгреши за 2:0. В последната минута на първата част домакините понижиха след неточност при разиграване в защитата на Черно море.

Втората част стартира мощно за варненци, като Радослав Златев и Мартин Милушев изпуснаха да повишат резултата, а Светослав Николов удари греда. В 70-ата Николов съумя да вкара за 3:1. До края на срещата “моряците ” на Мартин Христов пропуснаха да осъществят няколко положителни офанзиви.

Така Черно море приключи 2019 година с победа и ще зимува на 5-ата позиция в класирането с равни точки с четвъртия.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!