Отборът на Черно море записа успех с 2:0 при домакинството

...

Черно море си осигури бронзовите медали в Елитната група до 17 години

Отборът на Черно море записа триумф с 2:0 при семейството си на Пирин Благоевград в мач от 29-ия кръг на Елитната група до 17 години. Борис Стойков и Георги Пасков от дузпа оформи крайния резултат. Освен попаденията „ моряците “ удариха и две греди посредством Евдокиев и Георги Венциславов.

Като цяло варненци бяха по-стойностният тим на терена, само че доста пропуски пред вратата на орлетата през първото полувреме (Евдокиев на два пъти и Димитров) резервираха интригата в мача доникъде на втората част.

Така кръг преди края на шампионата Черно море си обезпечи бронзовите медали в Елитната група. Възпитаниците на Тодор Каменов имат актив от 61 точки пред четвъртия Септември София, който преди този кръг е с 52 пункта. Втори е Левски със 71, а водач е Лудогорец със 78, преди изиграването на мачовете от 29-ия кръг.

Съставът на Черно море: Антоан Манасиев, Димитър Павлу, Виктор Спасов, Георги Венциславов, Борис Стойков, Пламен Аршев, Георги Пасков, Ивайло Димитров, Кристиян Иванов, Александър Киров, Петър Маринов (Георги Ненов, Димитър Заимов, Даниел Георгиев, Никола Недков, Димитър Ковачев, Даниел Райчев, Георги Монев).
Източник: petel.bg