Отборът на Черно море записа разгромен успех в Елитната група

...

Черно море громи в Елитната група до 15 години

Отборът на Черно море записа победен триумф в Елитната група до 15 години. В среща от 29-ия кръг на шампионата възпитаниците на Иван Николов разпиляха отбора на Локо София със 7:1 на стадион " Корабостроител " под Аспаруховия мост. Много мощно за " моряците " игра Кристиан Михайлов, който осъществя хеттрик.

Мачът стартира с гол за гостите в 8-ата минута, а в 18-ата Сергей Чижик изравни за 1:1. В 39-ата Кристиан Михайлов направи цялостен поврат, а малко по-късно Васил Касабов повиши на 3:1. До края на дуела Михайлов се разписа на два пъти, като едно от попаденията падна непосредствено от корнер. За 6:1 вкара Никола Недков, а крайното 7:1 оформи Светослав Мерсинков, който технично трансферира вратаря.

В идващия кръг Черно море гостува на Славия. Срещата е в четвъртък, 2 юни от 10 часа.

Съставът на Черно море: Георги Монев, Светослав Мерсинков, Андрей Христов, Кристиян Паунов, Кристиан Андонов, Димитър Заимов, Кристиан Михайлов, Ивайло Димитров, Сергей Чижик, Кристиян Иванов, Васил Касабов (Антоан Манасиев, Ивайло Радев, Александър Смилков, Никола Недков, Дениз Гюрселов, Даниел Костадинов, Драгослав Петров)
Източник: fakti.bg