Отборът на Черно море победи тима на Витоша с 2:0

...

"Моряците" вкараха само два гола на "Витоша"

Отборът на " Черно море " победи отбора на " Витоша " с 2:0 в среща от 13-ия кръг на Първа лига. Двубоят е първи у нас след бурните събития в БФС, довели до оставки на високите етажи на родния футбол.

Резултатът бе открит от Родриго Енрике в 54-ата минута с диагонален удар, който мина около плонжа на вратаря на столичани. Топката се отби в дясната греда и влетя в мрежата за 1:0. Дани Кики удвои за гостите в 64-ата минута с удар от близо.

Играчите на Илиан Илиев от самото начало направляваха събитията на терена. Освен двата гола, те имаха още няколко положителни благоприятни условия, пропуснати от Цветомир Панов, Васил Панайотов и Мартин Минчев.

С тази победа " Черно море " заема петото място в шампионата с 21 точки, до момента в който " Витоша " е на дъното с 3 от 13 срещи.
Източник: btvnovinite.bg