Отборът на Черно море може да се озове на върха

...
Отборът на Черно море може да се озове на върха
Коментари Харесай

Черно море поглежда към върха в класирането

Отборът на Черно море може да се озове на върха в класирането, в случай че успее да грабне трите точки в семейството на Берое от деветия кръг на efbet Лига. Срещата на стадион " Тича " във Варна стартира в 20:00 часа и ще бъде ръководена от рефера Станимир Тренчев.
 Берое с четирима нови за визитата на Черно море
Берое с четирима нови за визитата на Черно море

Отлични вести за Араголаса

Футболистите на Илиан Илиев имат 20 точки и при триумф ще съберат с една повече от сегашния водач Локомотив (Пловдив). Варненци имат шест победи, две равенства и 0 загуби, като това е най-хубавият старт в клубната история на Черно море.

Очаква се в групата да се завърне капитанът Даниел Димов, който получи травма против Крумовград при започване на сезона.
 Капитанът на Черно море още веднъж на линия
Капитанът на Черно море още веднъж на линия

Той не е играл от втория кръг

Берое също стартира шампионата по сполучлив метод, само че в последните два мача " зелените " записаха две загуби и общо осем попадения в мрежата си - 0:5 от Лудогорец и 0:3 от ЦСКА, което ги остави с 13 точки в актива им.

Треньорът на заралии Густаво Араголаса ще може да разчита на четирима от новите попълнения за гостуването във Варна. Това са аржентинците Леандро Годой, Енчо Годой, Гонсало Иса и Сегундо Пачаме.
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР