Отборът на Челси успя да прекъсне негативната серия от 3

...

Челси се завърна на победния път след труден успех над Уотфорд

Отборът на Челси съумя да прекъсне отрицателната серия от 3 следващи мача без записана победа във всички шампионати, откакто през днешния ден победи Уотфорд с 4:2.

Челси и Рома приключиха наедно 3:3
Английският първенец се избави от смъртоносната захапка на " вълците "

Зрелищно 3:3 сред съставите на Челси и Рома

Педро поведе лондончани към Топ 4 с ранен гол в 12-ата минута, само че малко преди края на първата част, Дукуре върна равенството на " Стамфорд Бридж ".

Снимка 319171
Източник:

След подновяването на играта, Роберто Перейра удвои шока за " сините " и до 71-ата минута неговият отбор имаше всички шансове да измъне трите точки от това посещение. Батшуай не разреши това да се случи и още веднъж възобнови силите на терена за 2:2.

Три минути преди последния съдийски сигнал, Аспиликуета изведе Челси напред за 3:2, а в добавеното време, още веднъж Батшуай се разписа и оформи крайното 4:2.

Така лондончани се подреждат в Топ 4 с актив от 16 точки, а Уотфорд остава на 5-ото място с 13.