Отборът на Челси продължи с колебливите си игри в последно

...

Челси не успя да надвие Лестър на „Стамфорд Бридж“

Отборът на Челси продължи с неуверените си игри напоследък и направи единствено тъждество 0:0 при семейството си на Лестър в мач от 23-ия кръг на Висшата лига.

На „ Стамфорд Бридж “ гостите бяха по-активният тим преди почивката, до момента в който „ сините “ натиснаха във втората част, само че и двата отбора бяха неефективни в офанзива и съвсем не стигаха до положителни голови положения. В 68-та минута „ лисиците “ останаха с човек по-малко, откакто Бен Чилуел получи втори жълт картон, само че даже и с човек повече играчите на Челси не съумяха да затруднят Каспер Шмайхел. В последна сметка до гол не се стигна и дуелът приключи 0:0, а по-късно тъждество Челси остава на 3-то място в класирането с 47 точки, какъвто е и активът на Манчестър Юнайтед. Лестър заема 8-ма позиция в подреждането с 31 точки.