Отборът на Чавдар Етрополе се наложи с 4:1 като домакин

...

„Чавдар” победи дубъла на ЦСКА-София с 4:1

Отборът на „ Чавдар ” Етрополе се наложи с 4:1 като хазаин на ЦСКА-София II в дуел от 1-ия кръг на Югозападната Трета лига. Още в 5-ата минута „ Чавдар ” откри резултата, а създател на гола стана Николай Ботев. Точно след половин час игра, домакините към този момент водеха с 2:0, откакто Борис Димитров извърши прелестно директен свободен удар. В 47-ата минута Ивайло Марков вкара третото попадение за „ Чавдар ”. В 75-та минута гостите от София върнаха едно попадение в мача.
В 89-та минута след бърза контраофанзива Кирил Янакиев означи за етрополци и оформи крайното 4:1.След мача известния футболен експерт, в този момент ментор на ЦСКА ІІ Стамен Белчев, показа: „ Тотално съм отчаян от играта на нашите футболисти през целия мач. Не се извършиха напътствията ми на терена. Не се игра с нужната мотивация. Отървахме се от по-тежка загуба от тима на „ Чавдар ” Етрополе ”.
Източник: novsport.com