Отборът на Брентфорд победи Дарби Каунти с 3:0 в домакински

...

Брентфорд удължи лошата серия на Дарби Каунти

Отборът на Брентфорд победи Дарби Каунти с 3:0 в домашен мач от шестия кръг на Чемпиъншип. И трите попадения в мача паднаха през първото полувреме.Брайън Мбеумо откри резултата в 17-ата минута, а Оли Уоткинс означи останалите две попадения за „ пчелите”.

Първата опция в мача бе пред халфът Серхи Канос, само че ударът му бе избавен от вратаря на „ овните Келе Рос. Малко по-късно Мбеумо стреля от наказателното поле и осъществя първото попадение в мача.

Само минута по-късно Оли Уоткинс удвои резултата за „ пчелите”. Последното попадение в мача още веднъж бе дело на нападателя, който до края на мача получи още две положителни благоприятни условия да оформи своя хеттрик, само че не можа да се възползва от тях.

Брендфорд е 14-и в класирането със 7 точки, а Дарби Каунти продължава да няма победа в пети следващ мач и се намира на 19-а позиция с точка по-малко.