Отборът на Ботев Пловдив победи аутсайдера в първенството Витоша Бистрица

...

Неделев с гол и асистенция осигури победа на Ботев срещу Витоша

Отборът на Ботев Пловдив победи новобранеца в шампионата Витоша Бистрица с 2:0 като посетител в първия неделен мач от 20-и кръг на Първа лига. " Канарчетата " означиха и двете попадения през второто полувреме на дуела.
Ботев имаше предимство и през първото полувреме, само че не откри метод да разпечата вратата на Витоша.
Това се случи при започване на втората част, когато Тодор Неделев с мощен отдалечен изстрел с левия крайник от повече от 25 метра разстреля вратата на противника. Авансът на " канарчетата " бе подсилен в 81-ата минута - този път прецизен бе Фернандо Виана.
С 28 точки Ботев Пд заема осмо място в класирането. Със същия актив са също Арда и Берое. Витоша остава на дъното на таблицата със единствено пет точки.