Отборът на Ботев (Пловдив) инкасира загуба в приятелска среща с

...

Ботев загуби от Крумовград в контрола в неофициалния дебют на Керкез

Отборът на Ботев (Пловдив) инкасира загуба в другарска среща с Крумовград в паузата на първенеца. Спарингът се игра на стадион " Христо Ботев ". Неофициален дебют отпред на " канарчетата " направи старши треньорът Душан Керкез.
Прочетете още
Двубоят се игра във формат от 4 полувремена по 30 минути. Срещата стартира с попадение за Ботев в 19-тата минута. Реда Рабей центрира отляво по фланга, а новото попълнение на отбора Антоан Конте засече топката с глава и означи във вратата на гостите. В 30-тата минута Антоан Бароан удвои преднината за " канарчетата ".

До края на първата част, Крумовград върна един гол посредством Китан Василев. През останалите две полувремена, тимът на Крумовград означи на два пъти посредством появилия се като промяна Димитър Тонев, а в самия завършек на дуела Александър Колев означи за 2-4.

Старши треньорът на тима Душан Керкез употребява всички налични смени в дуела.

Ботев: Хидайет Ханкич, Джеймс Етоо, Антоан Конте, Джаспър Ван Хертъм, Константинос Балоянис, Антонио Перера, Реда Рабей, Точукву Ннади, Самуел Акере, Ивелин Попов, Антоан Бароан

Резерви: Кайзер, Смъркалев, Татаров, Чернев, Работов, Балтанов, Кущинаров, Минков, Георгиев, Папазов, Колев, Уме & Секулич

Източник: trafficnews.bg