Отборът на Ботев Пловдив инкасира загуба от Крумовград с 2:4

...

Ботев Пловдив отново загуби от Крумовград на Колежа в неофициалния дебют на Керкез

Отборът на Ботев Пловдив инкасира загуба от Крумовград с 2:4 в паузата на шампионата по футбол. Спарингът се игра на стадион " Христо Ботев ", а всекидневен дебют отпред на " канарчетата " направи старши треньорът Душан Керкез.

Двубоят се игра във формат от 4 полувремена по 30 минути. Срещата стартира с попадение за Ботев в 19-ата минута. Реда Рабей центрира отляво по фланга, а новото попълнение на отбора Антоан Конте засече топката с глава и означи във вратата на гостите. В 30-ата минута Антоан Бароан удвои преднината за " канарчетата ".

До края на първата част Крумовград върна един гол посредством Китан Василев. През останалите две полувремена, тимът на Крумовград означи на два пъти посредством появилия се като промяна Димитър Тонев, а в самия завършек на дуела Александър Колев вкара за 2:4.

Старши треньорът на тима Душан Керкез употребява всички налични смени в дуела.