Отборът на Босна и Херцеговина записа победа с 2:0 над

...

Един Джеко се саморазправи със Северна Ирландия, Босна продължава да е лидер в групата

Отборът на Босна и Херцеговина записа победа с 2:0 над Северна Ирландия в тазвечершната среща от Лига В, Група 3 в Лигата на нациите.

Резултатът бе открит в 27-ата минута, когато Един Джеко се озова зад отбраната на противника и непосредствено мушна топката в мрежата за 1:0. Преди това, гостите имаха два доста положителни шанса за попадение, само че шансът не им се усмихна. Първо Сейвил доближи до хубаво центриране, само че топката след осъществяването му профуча около страничния дирек. Малко по-късно, той още веднъж опитва, стреляйки от близко, само че кълбото се удари в гредата.

В 30-ата минута, втори гол на Джеко бе анулиран поради засада.

Втора поредна победа за Израел в Лига на нациите (РЕЗУЛТАТИ)

Израелците се оправиха с Албания вкъщи

В 73-ата минута, героят Джеко удвои и постави завършек на интригата в срещата. Така Босна продължава да е на първата позиция в групата с актив от 9 точки, до момента в който Северна Ирландия остава финален с нула.