Отборът на Берое завърши наравно 2:2 с отбора на Литекс

...

Берое завърши контролите с равенство срещу Литекс

Отборът на Берое приключи наедно 2:2 с тима на Литекс в последната си контрола от лятната подготовка.

Двубоят се изигра на стадиона в Ловеч, като през първото полувреме футболистите на Петър Хубчев преобладаваха на терена и закономерно откриха резултата посредством Абубакар Тунгара в 37-та минута.

Малко след началото на втората част Да Силва удвои преднината на заралии, само че в 52-та минута Йоан Лазаров понижи от дузпа.

Точно след час игра пък тимът на Литекс възвърне паритета, като прецизен за " оранжевите " беше Джорджо.

Така дуелът приключи при резултат 2:2, а по-късно през днешния ден играчите на Беоре се прибират в Стара Загора, където ще продължат с подготовката до старта на новия шампионат идната седмица. Първият мач за заралии е на 11 юли вкъщи против Ботев Враца.

За Литекс Ловеч пък новият сезон във Втора лига стартира с домакинство на Дунав Русе на 16 юли.