Отборът на Берое записа важен домакински успех с 2:0 над

...

Берое прекърши Славия под Аязмото

Отборът на Берое записа значим домашен триумф с 2:0 над Славия в среща от 17-ия кръг на Първа лига, съобщи кореспонедентът на БГНЕС в града. Заралии изиграха един от най-хубавите си мачове през акцията и справедливо се поздравиха с втората си поредна победа. Освен това играчите на Александър Томаш реализираха и втория си триумф вкъщи от началото на сезона.

Капитанът на беройци Мартин Райнов откри резултата в 65-ата минута, откакто се оказа най-съобразителен в наказателното поле на "белите" и с удар от метър вкара за 1:0. Три минути преди края домакините съкрушиха своя противник с втори гол, който този път бе дело на ганайския полузащитник Карлос Охене.

С днешния триумф Берое се изкачи краткотрайно на третата позиция в класирането с актив от 30 точки. Славия остава на осмото място с 20 пункта. /БГНЕС
Източник: bgnes.com