Отборът на Бърнли искат да привлече полузащитника на Ювентус Аарън

...
Отборът на Бърнли искат да привлече полузащитника на Ювентус Аарън
Коментари Харесай

Изненадващ кандидат от Англия за Аарън Рамзи

Отборът на Бърнли желаят да притегли полузащитника на Ювентус Аарън Рамзи чартърен до края на сезона. Бившият халф на Арсенал желае да се завърне във Висшата лига след несполучливия си интервал при „ биаконерите “. Именно затова в Бърнли към този момент водят договаряния за взимането му чартърен, оповестява „ Sun “.

Основна спънка пред сходен трансфер би била високата заплата на Рамзи, който получава сериозните 400 000 паунда на седмица в Юве, който обезверено желае да го махне от отбора.

Самият Рамзи се надяваше да се причисли към Кристъл Палас, само че тимът на Патрик Виейра няма интерес към уелсеца. В събота старши треньорът на Юве Масимилиано Алегри удостовери, че Рамзи е свободен да напусне, описвайки го като непотребен.

Burnley in talks over shock loan transfer for Aaron Ramsey |
— The Sun Football ⚽ (@TheSunFootball)
Рамзи страдаше от много травми, откогато се реалокира в Италия през 2019 година, като изигра едвам единствено 69 ​​мач, вкарвайки шест гола. Той направи едвам един старт в Серия А за отбора на Алегри през този сезон и се появи от пейката единствено на два пъти.

Скорошни информации сочат, че Рамзи е подразнил шефовете на Юве, откакто е отхвърлил опцията да се реалокира чартърен в Нюкасъл.

Последната изява на плеймейкъра беше през месец октомври предходната година, когато записа шест минути в Шампионската лига против съветския Зенит.
Източник: gong.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР