Отборът на Банско стигна до комфортна победа с 2:0 над

...

Банско надви Септември

Отборът на Банско стигна до удобна победа с 2:0 над Септември (Симитли) в дуел от 25-ия кръг на Първа група в Югозападната Трета лига. По този метод домакините реализираха втора победа след разделянето по групи в шампионата, до момента в който отборът от Симитли е с три следващи загуби.

Домакините осъществиха по едно попадение в двете полувремена. Първо Георги Факийн бе прецизен в 5-ата минута, а по-късно Денис Ангелов оформи крайният резултат в 63-ата. В класирането Банско е пети с 14 точки, само че много надалеч от първата позиция, която дава право за класиране във Втора лига. Септември е финален с 6 пункта.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.