Отборът на българското AD Carry Нихат Innaxe Алиев - Gameward

...

Български бот лейнър е на полуфинал в EU Masters

Отборът на българското AD Carry Нихат " Innaxe " Алиев - Gameward се оправи с X7 в четвъртфиналната среща от EU Masters след резултат 3:0. Така четвъртият във Франция продължава към полуфиналите на втория максимален шампионат по League of Legends за Европа, а обезпечената сума, която геймърите са проработили е 13 500 евро.

Нашето момче се оправи отлично със Sivir и Seraphine по време на трите игри, само че MVP стана героят от трагичната крайна борба Давин " Melonik " Сленчка. Полякът бе виновен за 15 фрага и 6 асистенции, а виновността за триумфа на състава му в мач №3 бе значително негова.

По време на първите две игри и при започване на третата, тимът, който отстояваше позициите си по-умело и показваше по-добро " макро " бе GW. Френският отбор се справяше със мощната игра по линиите на противниците си, отвръщайки с цялостна доминация по картата.

В битка №3 обаче английските геймъри като че ли за миг откриха ключа към успеха с притежанието на първите значими дракони и няколко Барони. Родният бот лейнър направи много положителни " ultimate " отигравания със Seraphine, само че един негов пропуск съвсем докара до загуба на дуела.

Все отново спечелването на Elder Dragon и чудесните отигравания на Melonik донесоха на французите безапелационното 3:0.