Отборът на Астън Вила надви Норич с 2:0 в двубой

...

Астън Вила отново редува победи и загуби

Отборът на Астън Вила надделя Норич с 2:0 в дуел от 17-ия кръг на британската Висша лига.

Гостите влязоха по-добре в срещата и още в осмата минута имаха опцията да поведат в резултата, само че Тим Крул опази мрежата си от ранно попадение.

След половин час игра натискът на гостите въпреки всичко даде резултат и Джейкъб Рамзи изведе своя отбор напред.

След подновяването на играта Оли Уоткинс опита прехвърлящо центриране, само че Тим Крул още веднъж се намеси брилянтно.

Десетина минути по-късно последва нов късмет за Уоткинс, който се свлече в наказателното поле след единоборство, само че съдията подмина обстановката и играта продължи.

Три минути преди края Уоткинс въпреки всичко съумя да се разпише, достигайки до съвършено центриране и пращайки топката в десния ъгъл на вратата.

Така Норич записа трета поредна загуба и продължава да е на дъното с едвам 10 точки. Астън Вила, от своя страна, събра актив от 22 пункта, който му отрежда деветата позиция.