Отборът на Армения спечели с 2:1 у дома над Лихтенщайн

...

Армения се наложи трудно над Лихтенщайн

Отборът на Армения завоюва с 2:1 вкъщи над Лихтенщайн в първи мач от група 4 на зона D от Лигата на нациите. Футболистите от дребната страна удържаха равенството до 76-ата минута, само че в последна сметка напуснаха терена победени. Маркос Пицели откри резултата в интерес на домакините в 30-ата минута след страховит удар от 25 метра. Гостите реагираха съвсем незабавно и изравниха в 33-ата посредством Сандро Волфингер. В 69-ата Хенрих Мхитарян изпусна дузпа, откакто вратарят на гостите направи фантастично избавяне. В 74-ата Полверино от състава на Лихтенщайн беше изпъден с втори жълт картон. Едва две минути по-късно Барсегян вкара по този начин значимия втори гол за арменците с ориентиране в близкия ъгъл. Армения - Лихтенщайн 2:1 1:0 Пицели (30)
1:1 Волфингер (33) 2:1 Barsegqn (76) МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА 1 кръг, четвъртък 6 септември  Армения 21:45краен резулат  Лихтенщайн