Отборът на Арда е на полуфинал за Купата на Аматьорската

...

Двата колоса на Трета лига все по-близо до сблъсък

Отборът на Арда е на полуфинал за Купата на Аматьорската лига откакто безапелационно завоюва Югоизточната дивизия. Известни са към този момент още двама от участниците на предпоследната фаза преди огромния край. Хитрино се класира в Топ 4 при дилетантите след победа против Бенковски-Бяла с 3:0. Битката на Северозапада пък бе извоювана от Кариана след 1:0 над Пещера-Галата.
 Рилски състезател - ЦСКА 1948 @@@
Очаква се името на четвъртия полуфиналист, като това най-вероятно ще е отборът на ЦСКА 1948. Припомняме, че в зоналния край на Югоизток Арда завоюва против Карнобат с 4:0. Мачът се игра на стадиона в Мъглиж. Четирите гола паднаха сред 8 и 34 минути. Два пъти се разписа Владислав Мисяк, един гол означи Атанас Чепилов, а бранител на Карнобат си вкара автогол.

Това значи, че ЦСКА 1948 и Арда, които несъмнено са над всички тимове в Трета лига, може напълно скоро да премерят сили.