Отборът на Алжир продължава отличното си представяне в Купата на

...

Безупречен Алжир се класира за 1/4-финалите на Купата на африканските нации

Отборът на Алжир продължава отличното си показване в Купата на африканските народи. " Пустинните лисици " победиха с 3:0 Гвинея и се класираха за 1/4-финалите без позволен гол от началото на шампионата.

Следващият противник на Алжир ще бъде спечелилият от мача Мали - Код д'Ивоар. Тази среща е в понеделник от 19 ч. и ще бъде излъчена директно по RING.
Приказката продължава! Мадагаскар на Анисе е на 1/4-финал Драматичен триумф против ДР Конго след осъществяване на дузпи
Алжир вкара първия си гол в 13-ата минута, само че попадението на Бунеджа бе анулирано заради засада.

Все отново Белаири откри резултата в интерес на " Пустинните лисици " в 24-ата минута, а капитанът Рияд Марез удвои в 57-ата. Третият гол бе дело на Унас в 82-ата минута.
Източник: btvnovinite.bg