Отборът на АЕК спечели с 3:0 домакинството си срещу Олимпиакос

...

АЕК разби Олимпиакос във футболен екшън и е крачка по-близо до финала

Отборът на АЕК завоюва с 3:0 семейството си против Олимпиакос в първата среща сред двата тима от 1/2-финалите на Купата на Гърция.

Резултатът откри Леви Гарсия още в 3-ата минута, а в 27-ата Дидие Самасеку си означи безразсъден автогол.

Нататък мачът бе придружен с доста напрежение и спиране на играта. Заради това съдията назначи цели 8 минути добавено време на втората част, само че се изгра съвсем четвърт час след края на постоянното време. В него реферът отсъди дузпа, която бе осъществена от създателя на първото попадние - Леви Гарсия.
 Вече може да спечелите 200 000 лв. от Sportal.bg в новата секция Вече може да спечелите 200 000 лв. от Sportal.bg в новата секция " Домът на почитателите "
Реваншът е на 1 март и в случай че АЕК не допусне поврат на стабилната си преднина ще се бори за своята 16 купа.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.