Отборът "Кариана" прекъсна серията си от три последователни победи в

...

Кариана се препъна класически у дома от Ботев /Враца/ /снимки/

Отборът "Кариана " прекъсна серията си от три поредни победи в летните контроли, след класическа загуба с 0:3 на личен терен от "Ботев " (Враца). Гостите подпечатаха триумфа си първоначално и в края на първото полувреме. Заради жегата играта да два пъти бе спирана, с цел да може футболистите да пият вода и се охладят.
Врачани поведоха още в 36-та сек. Тогава Петър Атанасов направи независим рейд през цялата отбрана на домакините, вратарят Павел Станев мазета удара му, само че при добавката Мирослав Будинов изпрати топката в мрежата. В 15-та мин. Евгени Игнаров-Бамзе можеше да изравни, само че стреля около вратата. Три минути по-късно след неточност в защитата на карианци Георги Вълчев пропусна да удвои, само че вратарят Станев избави. Малко по-късно пък още веднъж едвам не си означи автогол.
В средата на полувремето карианци изтеглиха играта по-напред, започнаха да пресират своя противник и сътвориха няколко отлични обстановки за гол, само че Игнатов, Николай Дичев и Георги Илиев ги пропуснаха. Врачани от нищото се разписаха на два пъти в края на полувремето. В 43-та мин. след центриране от корнер Вълчев бе оставен непокрит на далечната греда и вкара за 2:0. При идентична обстановка Мирослав Бунинов направи резултата типичен секунди преди сигнала за завършек на първата част.
След почивката и в двата тима бяха направени доста смени и темпото на игра поспадна. За "Кариана " на терена не се появи само Владимир Мичев, а за "Ботев " Валери Божинов. Двамата не бяха и на аварийна пейка. Домакините можеха да стигнат най-малко до почетен гол, в случай че бяха малко по-съсредоточени при няколкото мелете, които сътвориха пред вратата на гостите.

"Кариана " (Ерден) – "Ботев " (Враца) 0:3

"Кариана ": Павел Станев, Георги Търтов, Георги Илиев, Стоян Предев, Николай Дичев, Мартин Николов, Ангел Бастунов, Евгени Игнатов-кап., Цветомир Тодоров, Георги Чакъров, Ивелин Илиев(Петър Начев, Ангел Цолов, Симеон Русев, Реджеб Халил, Християн Илиев). Треньор: Веселин Великов.
"Ботев ": Красимир Костов, Ивайло Михайлов-кап., Илия Миланов, Венцислав Керчев, Георги Вълчев, Петър Атанасов, Мирослав Будинов, Милан Вушурович, Петър Квашневски, Симеон Мечев, Христо Златински (Христо Митов, Андреас Васев, Даниел Генов, Валери Домовчийски, Мартин Кавдански). Треньор: Сашо Ангелов.

Голмайстори: 0:1 Мирослав Будинов (1), 0:2 Георги Вълчев (43), 0:3 Мирослав Будинов (45).
Главен арбитър: Венислав Живков.
Асистенти: Николай Михайлов, Деян Филипов.
Жълт картон: Ивайло Михайлов (Ботев).

Стадион: „ Кариана”-50 фенове.
Източник: bulnews.bg