Части на Шумен отново ще останат без вода. Кои ще са?
От уведомяват клиентите си от кв. „ Макак “, с. Белокопитово и с. Панайот Волов, че заради повреда на помпена станция 1300 ще бъде спряна през днешния ден водата към Шумен и неспособност за водоподаване към обитаемоте места, заради което ще бъдат обезпечени водоноски , като се чака водоподаването да бъде възобновено на 10 ноември .
Малко преди този момент от сдружението оповестиха, че поради същата повреда ще бъде нарушено водоподаването по високите елементи на зоните .
Водоемите към Шумен са напълнени , заради което се чака прекъсването на водата към клиентите от Шумен да стартира след 10:00 ч. през днешния ден . Планирано е дейностите да завършат в границите на работния ден.
Предвижда се и замяна на тръбопровод по ул. „ Северна “ , където ще бъде спряно водоподаването от 09:00 часа до 17:00 часа през днешния ден .
ВиК-Шумен ООД се извинява на своите клиенти за неудобствата вследствие на ремонтните действия и ще осведоми за хода на осъществяване на дейностите.
Архангеловден – обичаи и ритуали за здраве и благоденствие




