От утре започва влажно време. Ще вали много дъжд, сняг,

...
От утре започва влажно време. Ще вали много дъжд, сняг,
Коментари Харесай

Проф. Рачев: От утре започва да вали много дъжд и сняг

От на следващия ден стартира влажно време. Ще вали доста дъжд, сняг, а на доста места и двете. Това предизвести в утринния блок на bTV климатологът проф. Георги Рачев.

По думите му през днешния ден денят ще бъде най-вече безоблачен. " Утре, тъкмо в 11:40 ч. ще пристигна астрономическата пролет. Дори в Пловдив обаче ще бъде много хладно, минималните температури ще бъдат към 0 градуса. На останалите места ще се появят първите пролетни слани, т.е. негативни температури ", означи проф. Рачев.

" Затопляне ще има през идващия уикенд - 27 и 28 март, само че температурите ще бъдат по-ниски от нормалните за интервала, към 10 градуса. Очаква се април да стартира с ново намаляване на температурите ", сподели още той.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР