От ЦСКА излязоха с декларация часове преди големия финал. От

...
От ЦСКА излязоха с декларация часове преди големия финал. От
Коментари Харесай

От ЦСКА излязоха с декларация за синя провокация

От ЦСКА излязоха с декларация часове преди огромния край. От клуба упрекнаха " сини " почитатели с провокации като разясниха, че са правили заря над базата в Панчарево, с което се е нарушил сънят на футболистите. От ЦСКА прибавиха, че се води агитация и задкулисие от страна на съперника.
 Време е за мача на сезона!
Време е за мача на сезона!

В 17:00 часа започва борбата сред ЦСКА и Левски

Ето какво написаха от ЦСКА:

Армейци,

В раздор с всички разбирания за феърплей, група " сини " почитатели пуснаха заря в 2:00 часа през нощта над базата на ЦСКА в Панчарево.

Целта беше ясна - да се нарушат сънят и възобновяване на нашия тим тъкмо преди най-важния мач за сезона.

След всички провокации от страна на съперника като закупени билети за непознат бранш, медийна агитация, неуважителни изявления на " специалисти " и какво ли още не, останало зад кулисите, вчерашната демонстрация минава всевъзможни граници и опонира на правилата на другояче историческото ни футболно съревнование.

Ние в ЦСКА желаеме и ще създадем всичко по силите си да спечелим днешното дерби.

Но не и непременно.

Целта за нас не оправдава средствата, тъй като в основата на футбола стоят по-важни полезности, които ние няма да смачкаме, с цел да победим непочтено.

Загубен край може да бъде извоюван след година - доказахме го предните две.

Загубено достолепие не може да бъде възобновено.

Въпреки всичко това, продължаваме да имаме вяра в справедливостта, силите ни и успеха.

" Армейският " дух не може да бъде грохнал! #СНамиБог
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР