От снимките на мястото на инцидента ясно се вижда, че

...
От снимките на мястото на инцидента ясно се вижда, че
Коментари Харесай

Автомобил с българска регистрация се вряза в кафене в центъра на Атина

От фотосите на мястото на случая ясно се вижда, че автомобилът е с български регистрационни номера. Няма данни дали зад кормилото е бил български жител. 

При удара са нанесени обилни материални вреди по заведението, като са счупени стъкла и е разрушена част от външната структура. По първична информация няма тежко потърпевши, като събитията към случая се обясняват.  

На място са пристигнали екипи на полицията, които са отделили региона и са почнали следствие на аргументите за злополуката. Не се изключва версията за техническа нередовност или неточност на лидера. 

Районът към улица „ Харилау Трикупи “ е един от най-оживените в центъра на Атина, с голям брой заведения и натоварен пешеходен трафик, което прави случая изключително рисков.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР