От следващата седмица Яник Синер ще бъде новият №1 в

...
От следващата седмица Яник Синер ще бъде новият №1 в
Коментари Харесай

Треньор на Синер го изложи със снимка

От идната седмица Яник Синер ще бъде новият №1 в мъжкия тенис, откакто Новак Джокович се отхвърли от Ролан Гарос на 1/4-финалите поради травма.

22-годишният Синер ще стане първият италианец на върха в ранглистата на ATP и разумно целият тенис свят се вълнува от него.

Фитнес треньорът на Синер – Драголюб Кладарин, се възползва от вниманието, ориентирано към Синер, с цел да си съблюдава едно заричане, което дава към бъдещия №1.

То е обвързвано с публикуването на излагаща фотография на Синер, на която се вижда по какъв начин тенисистът уринира в гората.

Снимката е отпреди 5 години, когато Синер е още младеж и е уловен в крачка, до момента в който върви по дребна потребност в гората.

„ През 2019 година ти споделих, че ще я кача, когато станеш №1 в света. Ето, в този момент към този момент мога да го направя “, написа Кладарин към фотографията, която качи на стори в „ Instagram “.

На фона на излагащата фотография, Синер е на полуфинал на Ролан Гарос, откакто отстрани Григор Димитров в четвъртфиналите, а в този момент му следва мач с Карлос Алкарас за установяване на един от финалистите в Париж.
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР