От Съдийската комисия на БФС поставиха добра оценка за представянето

...
От Съдийската комисия на БФС поставиха добра оценка за представянето
Коментари Харесай

СК оцени представянето на съдиите и настоява за въвеждането на ВАР

От Съдийската комисия на БФС сложиха добра оценка за представянето на реферите през миналия сезон. Председателят Костадин Стоичков и останалите членове показаха удовлетворение от съдийството и признаха, че не са се отказали от въвеждането на системата за видеоповторения ВАР.

Ето какво написаха в формалния уебсайт на БФС:

" Завърши пролетният дял на шампионата и Купа на България за сезон 2019/20 и Семеен кодекс при БФС държи да показва удовлетворение от представянето на реферите, като слага добра оценка на съдийството.

Допуснаха се неточности, само че всички те бяха в рамките на допустимото и Семеен кодекс при БФС установи, че няма предумишленост. В тази връзка е належащо да се означи, че с изключение на рационализиране на квалификацията и подготовката на съдиите, Семеен кодекс при БФС упорства да продължи работата по програмата „ VAR”, която ще докара до обективност в крайните решения на съдиите и ще спомогне в огромна степен да спечелва правдата на терена. "
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР