От полети с частни самолети и оправяне на прическа преди

...
От полети с частни самолети и оправяне на прическа преди
Коментари Харесай

Английски WAGs живеят на високо ниво в евро с „глам екипи“, пакети за VIP мачове от £15k и частни самолети

От полети с частни самолети и оправяне на прическа преди мач до вечери с омари и годишна продукция шампанско наливно, британските WAGs живеят хайлайфа на еврото в Германия.

Докато играчите не съумяха да стрелят с разочароващото си тъждество 1-1 с Дания тази седмица, техните сътрудници се възползваха оптимално от предлаганото охолно гостолюбие.

Звездата на Love Island Дани Дайър, който е крилото Джарод Боуен, брачната половинка на вратаря Джордан Пикфорд Меган Дейвисън, приятелката на Конър Галахър Айне Кенеди, дамата на Джон Стоунс Оливия Нейлър и партньорката на Букайо Сака Толами Бенсън са измежду съпругите и приятелките, които живеят в разкош.

Източници споделят, че множеството играчи – в това число Оли Уоткинс, Люк Шоу, Иван Тони и Кайл Уокър – са пръснали най-малко £15 000 на мач за VIP пакети.

Предложенията от доставчика на FA Sportsworld включват бюфети с пържоли, свободно течащи безвъзмездни Krug и Dom Perignon, ангажименти с коафьор и гримьор преди мача.

Някои WAGs се вкл...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР