От МВР обявиха извънредно, че 39-годишна жена е задържана за

...
От МВР обявиха извънредно, че 39-годишна жена е задържана за
Коментари Харесай

Извънредно от МВР: Арестуваха психично болната, наръгала 4-ма с нож в центъра на София

От Министерство на вътрешните работи оповестиха изключително, че 39-годишна жена е арестувана за серия от набези с нож в центъра на София. Предполага се, че задържаната страда от шизофрения.

Малко по-рано Столична дирекция на вътрешните работи прикани жителите за подпомагане, разпространявайки фотография на младата жена, която довечера към 19,30 часа намушка двама мъже на 63 година и 65 г.в региона на метростанция „ Стадион „ Васил Левски ”. 



Наръганите са немски жители и са настанени в " Пирогов ". Според данни от болничното заведение и двамата потърпевши мъже са без заплаха за живота.

Около 20 минути след първата офанзива на ножарката, тя атакува две дами, също немски гражданки, на 27-годишна възраст край „ Моста на влюбените “ край НДК.

Двете германки са настанени във ВМА с прободни рани по ръцете и раменете,

само че без заплаха за живота.

След серията от набези с нож, агресорката съумя да се изплъзне от „ радара “ на полицията за повече от 5 часа, въпреки закононарушенията да са осъществени в идеалния център на София, който е гъсто посипан с камери за видеонаблюдение и със засилено полицейско наличие. Заловена е малко след среднощ, само че на този стадий от Столична дирекция на вътрешните работи не дават повече детайлности. Засега няма пояснение и за какво целите на дамата от центъра на София са единствено немски жители. Името на психинболната жена не се оповестява.

Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР