От Лудогорец обявиха програмата си преди домакинството на ПАОК. Мачът

...
От Лудогорец обявиха програмата си преди домакинството на ПАОК. Мачът
Коментари Харесай

Пер-Матиас Хьогмо се среща утре с представителите на медиите

От Лудогорец оповестиха програмата си преди семейството на ПАОК. Мачът сред двата тима от шестия кръг на главната фаза в Лига Европа е в четвъртък, 11 декември, от 19:45 ч. на " Хювефарма Арена ".

Ето какво написаха " орлите ":

" Програма на Лудогорец преди мача с ПАОК

Официалната конференция на Лудогорец преди мача с ПАОК е на следващия ден (сряда) от 13:30 ч. на стадион " Хювефарма Арена ". В нея присъединяване ще вземат старши треньорът Пер-Матиас Хьогмо и Диниш Алмейда. В 17:30 ч. стартира формалната подготовка на първенците. Тя ще се организира на " Хювефарма Арена " и ще бъде открита за медиите в първите 15 минути.

Пресконференцията на ПАОК на българска земя е на следващия ден от 20:00 ч. В нея присъединяване ще вземат треньорът Разван Луческу и Кирил Десподов.

Мачът от VI кръг на главната фаза в Лига Европа Лудогорец - ПАОК е в четвъртък (11 декември) от 19:45 ч. на " Хювефарма Арена ".
 Живондов остава в щаба на Хьогмо
Живондов остава в щаба на Хьогмо

Той бе на скамейката и в двата мача на норвежеца
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР