От Фиорентина няма да могат да разчитат на единия си

...
От Фиорентина няма да могат да разчитат на единия си
Коментари Харесай

Фиорентина загуби единия си голмайстор за сблъсъка с Кристъл Палас

От Фиорентина няма да могат да разчитат на единия си голмайстор - Мойс Кийн, за гостуването си на Кристъл Палас от 1/4-финалите на Лигата на конференциите.

Нападателят не беше включен в състава на Паоло Ваноли за утрешния мач, откакто през днешния ден тренира самостоятелно. Причината е контузията в неговия пищял, която го изтезава от няколко седмици. Още двама играчи на отбора през днешния ден упражняваха на омекотен режим и също ще останат във Флоренция. Става въпрос за крилото Манор Соломон и левият бек Фабиано Паризи. От друга страна, “виолетовите ” съумяха да възстановят двама съществени играчи, които пропуснаха успеха над Верона с 1:0. Това са десният бек Додо и халфът Роландо Мандрагора, които ще бъдат разполагаем на своя треньор за визитата в Лондон.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР