От Фейсбук профила на Петьо П. Блъсков Гледам, че са

...
От Фейсбук профила на Петьо П. Блъсков Гледам, че са
Коментари Харесай

Срещу опозицията протестират чиновници на държавни хранилки, върнахме се 35 г. назад

От Facebook профила на Петьо П. Блъсков
Гледам, че са спуснали някаква снимка на всякакви служители извадени от министерства, организации и впрочем държавни хранилки, дружно с дежурните професионални протестиращи, които стачкуват срещу… опозицията.

Идеята на фотоса очевидно е да се показва, че манифестацията на властта, която таман стартира е по-многолюдна от митинг против властта, който към този момент е завършил и хората са по-малко. Сценарий изваден от учебник по агитация на Гьобелс. Класика.

Соросоидните тролоци и някакви заблудени хорица, на които очевидно им харесва да заплащат 4 лева за бензин и 25 за кашкавал, я търкалят из фейсбука с някаква овча приятност, която ми е изцяло неразбираема.

Манифестации на боготворене към властта в България обикновенно се организираха на 9ти септември, само че това беше в един друг строй. В момента такива се организират Северна Корея, Китай и Туркменистан.

Да не би часовникът да се е върнал 35 години обратно?
Източник: dnesplus.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР