От една страна, предвид по-скорошните им резултати, домакинското равенство с

...

Челси 0-0 Астън Вила: Съперниците от Висшата лига се отменят взаимно на Стамфорд Бридж... тъй като Челси отхвърли няколко шанса, след като Дъглас Луис беше изключен гол за игра с ръка

От една страна, поради по-скорошните им резултати, домакинското тъждество с Вила не е най-лошият резултат за Челси.

Предишното два домашен конфликта с тима на Унай Емери приключиха с проваляне, първият преди уволнението на Греъм Потър предишния сезон, а вторият през септември. Оли Уоткинс нанесе удар през второто полувреме, с цел да донесе загуба на Челси, която, както разкри Почетино, подкопа доверието на тима му.

Челси приключи наедно 0-0 с Астън Вила на Стамфорд Бридж в Купата на Англия четвърти рунд в петък. в положително избавяне в средата на първото полувреме

Сините бяха разточителни по време на мача, само че Вила също пропусна някои положителни шансове в края на играта

ASTON VILLA (4-4-1-1): Мартинез 8; Кеш 7 (Карлос 82), Конса 6, Ленглет 6, Морено 6; Диаби 6 (Бейли 90), Луис 6, Камара 7, Макгин 7,5; Tielemans 6.5 (Zaniolo 82); Уоткинс 6.5....