От един месец насам ТВ ефирът ни засипва с авторска

...
От един месец насам ТВ ефирът ни засипва с авторска
Коментари Харесай

Това не се бе случвало досега в родния ни ефир

От един месец насам ТВ ефирът ни засипва с авторска продукция, с която водещите медии се борят за зрителския интерес и по-висок рейтинг.

Зрителите обожават времето, в което могат да се насладят на игри с въпроси. В 18 ч. по bTV и NOVA  стартират " Стани богат “ с водещ Михаил Билалов и " Голямото гонене “ с Ники Кънчев. Час по-късно пък Българска национална телевизия предлага още забавни въпроси в " Последният печели “, където водещ е Орлин Горанов. Често се е случвало някой от претендентите за проява на знанията да взе участие в едно от тях, а след известно време да бъде забелязан и в различен формат.

Вчера обаче стана нещо, което няма аналог до момента. Един и същ участник се появи в две излъчвания в еднакъв ден. Зрителите гледаха 53-годишния Ивелин Инджов от 18 до 19 ч. при Ники Кънчев, а незабавно по-късно същият се появи и при Орлин Горанов.

Както е известно, този вид излъчвания се записват авансово по тази причина това присъединяване си е чисто съвпадане.

Самият Инджов направи положително показване и по двете малките екрани, само че по този начин и не съумя да си тръгне с победа или парична премия. Ивелин е роден в Русе, само че живее в Пловдив. Бил е преподавател по три предмета – българска, съветска лингвистика и изобразително изкуство. По-късно е сержант в Българската войска, като е посещавал задачи на НАТО в Косово и Афганистан. В момента работи в огромна IT компания като офис управител.
Източник: varna24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР