От днес стартира продажбата на билети за дербито на Пловдив

...
От днес стартира продажбата на билети за дербито на Пловдив
Коментари Харесай

В продажба са билетите за дербито на Пловдив

От през днешния ден започва продажбата на билети за дербито на Пловдив сред Локомотив и Ботев. Сблъсъкът на " Лаута " е в понеделник (25 май) от 17:45 часа на " Лаута ".

Цена на билетите:

Трибуна “Бесика ” – 5 евро
Южна естрада – 5 евро (ще се продават единствено на касите на “Лаута ”)
Трибуна „ Спортклуб “ – 10 евро
Гости – 5 евро
 Босът на Ботев (Пд) жегна Локомотив след изгубения край Босът на Ботев (Пд) жегна Локомотив след изгубения край
Работно време на касите на “Лаута ”:

23.05 – от 11:00 часа до 19:00 часа
24.05 – от 11:00 часа до 19:00 часа
25.05 – от 10:00 часа до края на първото полувреме

Паркингът на територията на комплекса в деня на мачовете ще бъде 1.50 евро. Деца до 16 години ще влизат гратис, само че би трябвало да са с компаньон и правилно попълнена декларация.

Ръководството на Локомотив (Пловдив) отпусна 1300 билета за " жълто-черните " почитатели.

Клубният магазин на Ботев е с работно време:

Днес: от 10:00 до 18:00 часа
Събота: от 10:00 до 17:00 часа
Неделя: от 11:00 до 16:00 часа
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР