От днес любителите на баскетбола имат възможността да се сдобият

...
От днес любителите на баскетбола имат възможността да се сдобият
Коментари Харесай

Баскетбол в „Арена Бургас“: Започва продажбата на билети за ЕФБЕТ Купа на България

От през днешния ден феновете на баскетбола имат опцията да се снабдят с билети за идния шампионат ЕФБЕТ Купа на България , който ще се организира от 15 до 17 март във впечатляващата зала „ Арена Бургас “. Събитието, което събира на едно място някои от най-хубавите български баскетболни тимове , е проведено от баскетболен клуб „ Черноморец Бургас “ и Община Бургас, обещавайки три дни на трогателен спорт и зрелищни надпревари.

Билетите за шампионата са към този момент налични за покупка онлайн посредством платформите EVENTIM и gotoburgas, както и на касите на място, които ще бъдат отворени два дни преди началото на събитието. Ценителите на баскетбола могат да избират сред дневни и тридневни билети , като последните оферират опцията да се насладят на цялото съревнование на преференциални цени.

Програмата на шампионата :

15-ти март – началото ще бъде сложено с мачове сред тимовете Балкан и Черно море Тича, последвани от срещите Спартак Плевен-Ямбол и Рилски състезател – Академик Пловдив, и завършващи с игра сред Черноморец и ЦСКА.
16-ти март – ще се проведат полуфиналите, където ще се срещнат спечелилите от предходния ден.
17-ти март – вълнуващият край е плануван за 18:00 часа.

Билетите варират в цена според от бранша – 10, 15 и 25 лв. , като всеки билет дава право на наличие на всички мачове за съответния ден. Деца, пенсионери и студенти имат право на 50% отстъпка от общоприетата цена. За същинските фенове на спорта са планувани и стеснен брой ВИП билети на цена от 75 лв. , които включват място в ложа, до терена, кетъринг и ВИП паркинг. Цената на тридневните билети е равна на цената на два дневни билета от същата категория, предлагайки страхотна стойност за тези, които желаят да участват през целия шампионат.

Източник: iskra.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР