Демонтират строителното скеле, разположено в парк „Княжеска градина“ в София
От през днешния ден до 26 април Областна администрация на област София ще обезпечи достъп за осъществяване на ремонт и транспортиране на строителното скеле, ситуирано в парк „ Княжеска градина “.
Районът ще бъде обезопасен.
Необходимата организация е основана заради приключване на контракта със притежателя на техническото оборудване.
Към сегашния миг липсват учредения договорът и месечният разход от 12,210 евро с Данък добавена стойност, обвързван с него, да бъдат продължени.
Източник: fakti.bg
КОМЕНТАРИ




